Poděkování

Datum: 15.03.2017 | Vložil: Jana D.

Chtěla bych tímto paní Jarušce Křížové poděkovat za dnešní přednášku o konstelacích, kterou jsme měly možnost s ostatními účastnicemi prožít v praxi. Bylo to velmi silné a čeho si vážím na paní Křížové nejvíc, že se řídí tím, co v danou chvíli vnímá a cítí. Pro mě je po dvou setkáních paní Křížová velkou autoritou a kapacitou, před kterou nesmírně smekám a obdivuji její schopnosti. Obešla jsem v Táboře už hodně lidiček, co nabízejí pomoc v rámci osobního růstu a energetického léčení, ale nikdo zatím nepředčil vnímavost, napojení a cítění této Ženy s velkým "Ž". Když jsem Jarušce volala na své první sezení s ní, všechno ve mně ve spojení s jejím hlasem a energií rezonovalo "ANO - to je přesně člověk, který by mi mohl pomoci" Osobní setkání mě v tom jen a jen utvrdilo. Osobní prožitek energetického ošetření byl silný a měla jsem možnost vidět, kolik toho člověk s sebou dokáže vláčet, i přestože si myslí, že už má leccos vyřešeného. Kromě uvolnění různých bloků se mi záhadně druhého dne odblokovala záda... Nejspíš jsem u Jarušky nechala pěkný náklad, ale věřím, že ona ví, jak se znovu vyladit, aby mohla stejně tak dobře pomáhat i vám, ostatním... Velmi doporučuji!

Přidat nový příspěvek