Léčení barvami - barevná terapie Aura-Soma©

AURA-SOMA


 

 

Už více než sedm let se setkávám s barevnými lahvičkami Aura-Soma©, s jejich krásou i léčivými účinky a uchvacují mě čím dál tím víc.

Aura-Soma© nám pomáhá dotknout se vlastního potenciálu, objevit, kdo jsme. Zjistit, kudy vede cesta, po čem touží naše duše. Otevírá uzdravení nejhlubších zranění. Učí nás lásce k sobě i druhým. "Jsme barvy, které si volíme" a my si vybíráme, to co právě potřebujeme prostřednictvím barevných kombinací, které nás přitáhnou.

Aura-Soma respektuje naši jedinečnou situaci. V této terapii Vám nikdo neříká, co máte  dělat,  co je pro Vás nejlepší. Vy sami si vybíráte barevné kombinace a za svůj výběr nesete odpovědnost. Aura-Soma je silná a přitom jemná. Netlačí na nás, jde pouze tam, kam ji sami pustíme. Respektuje naše hranice a současně nám je pomáhá rozšířit.

V tuto chvíli je v systému Aura-Soma 115 lahviček, ze kterých si při konzultaci vybíráme čtyři, které nás nejvíce přitáhnou. Každá nese živou energii barev, krystalů a rostlin. Spojuje nás s naší duší i tělem. S tím, co si žádá naši péči a pozornost. Vynáší skryté do vědomí, aby mohlo být přijato a uzdraveno. Prostřednictvím těchto olejů, které si mažeme na tělo, ale také vonných barevných pomanderů a mistrovských kvintesencí, které se nanášejí do aury, vyživujeme a doplňujeme barvy, které nám chybí, které jsme poztráceli. Aura-Soma nám je pomáhá obnovit, pročistit, projasnit.

V tuto chvíli nabízím konzultaci barevné terapie za cenu 800 Kč. Pokud se rozhodnete některý z olejů svého barevného výběru používat a léčit tím téma, které se Vám při konzultaci otevřelo, můžete si objednat lahvičku v 50 ml balení. Stejně tak si můžete objednat barevné vonné pomandery a kvintesence.

Pokud se chcete o barvách dozvědět více, zvu Vás k večerním setkáním, na kterých se postupně seznámíme s energií jednotlivých barev. Informace hledejte v Kalendáři akcí.

Jaroslava Křížová

K lahvičkám Aura-Soma© namalovala Pamela Matthews krásné tarotové karty, které nám pomáhají přiblížit energii, kterou lahvičky nesou. Ke každému barevné flakóny promlouvají svým vlastním způsobem...

 

   Zde karta 10 mečů k lahvičce č. 55 - Kristus (čirá na červené).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále je aura-soma propojena s astrologií, numerologií a mnoha dalšími systémy.