Léčivé masáže

 
Dopřejte si uvolnění, obnovu sil a vyživující péči prostřednictvím léčivých masáží. Vybrat si můžete ze tří druhů péče. Každá z nich je jedinečná, všechny působí na fyzické, psychické, emocionální i energetické rovině.
 
 
Regenerační masáž
Klasická masáž zad, šíje, ramen a horní části paží, kterou kombinuji s energetickým ošetřením. Obnovující a posilující masáž kvalitními českými oleji trvá přibližně 50 minut. Součástí je pětiminutová relaxace pro doznění. Cena: 780 Kč. 
 
 
Celková masáž
Celotělová masáž zad, šíje, ramen, horních a dolních končetin, kterou kombinuji s energetickým ošetřením, umožňuje hlubokou relaxaci. Masíruji přibližně 90 minut kvalitními českými oleji, případně prohlubuji péči některým z olejů aura-somy. Součástí masáže je desetiminutová relaxace pro doznění. Cena: 1150 Kč.   
 
 
Královská masáž

speciální péče s hlubokým účinkem

Výjimečná masáž výjimečnými oleji. Posilující masáž zad, šíje, ramen, horních a dolních končetin, která proniká do hloubky. Jemná péče, která uvolňuje „staré zápisy“ z těla a rozpouští je. Umožňuje načerpat sílu na mnoha úrovních. Pro tento hluboký obnovující rituál si vyhraďte dvě hodiny času. Součástí královské masáže francouzskými vonnými oleji, která trvá cca 100 minut, je zvuková lázeň a desetiminutový odpočinek. Dopřejte si masáž, kterou prožijete všemi smysly. Cena: 1600 Kč

 

Dárkové poukazy
Všechny uvedené masáže můžete věnovat také jako dárek.
 
Královská masáž může být rovněž slavnostním okamžikem - rituálem, při důležitých životních příležitostech. Např. "přípravou" pro nevěsty, poděkováním pro maminku, ale i hojivým "balzámem" v obtížných životních obdobích. Darujte péči...