LÉČIVÉ A VONNÉ MASÁŽE 

Abychom se ve svém životě cítili dobře, potřebujeme pravidelně zažívat okamžiky pohody a péče, kterými obnovujeme svoje síly.
 
Mezi ně patří kvalitní masáž, která uvolňuje unavené svaly, přetíženou mysl i zablokované emoce.
 

Zvu Vás k masážím v Táboře, při kterých propojuji tradiční masáž se zkušenostmi z  energetických ošetření a posílení barevnými esencemi Aura-Soma©. Podle potřeby používám i další nástroje a techniky, které prohlubují léčivý účinek masáže.

 
 
Standardně masíruji 50 - 60 minut, protože tělo i mysl potřebují dostatek času, aby se od každodenních povinností doopravdy uvolnily. Je možné domluvit se i na masáž trvající hodinu a půl. Optimální je, když  Vás po jejím skončení nečekají už žádné náročné úkoly a můžete nechat účinky působit. Vyhraďte si na návštěvu dostatek času (počítejte k době samotné masáže ještě 15 minut navíc). A chcete-li léčebný účinek masáže podpořit, pijte po jejím skončení hodně tekutin (nejlépe čistou vodu). Tím se z těla odplaví toxické látky, které masáž uvolnila.
 
 
Jednotlivě stojí hodinová masáž 500 Kč, hodina a půl 700 Kč. Ceny zahrnují nejen práci, ale i všechny použité oleje a esence.
 
 
Pokud si chcete dopřát masáž, objednejte se  telefonicky předem.
 
A chcete-li masáží potěšit svoje blízké, objednejte pro ně dárkové poukázky. Určitě udělají radost.
 
 
Věnujte sobě i svým milým kvalitní péči...
 
Těším se na setkání.
 
Jaroslava Kuchařová