Energetická ošetření

ENERGETICKÁ OŠETŘENÍ - LÉČENÍ ŽIVOTNÍ ENERIÍ

 
 
Hluboká a jemná péče, která proniká k podstatě prostřednictvím energetického ošetření. S využitím zvuku, esencí a barev k uvolnění vnitřních i vnějších bloků pro zvýšení kvality života. Harmonizace a čištění energetických center a jemněhmotných těl.
 
Energetické ošetření vylaďuje naprosto individuálně lidskou bytost. Nelze vyjmenovat, kde všude pomáhá. Ale ze svojí několikaleté praxe mohu zmínit alespoň některé nejčastější účinky:
 
  • doplnění energie při únavě a vyčerpání,
  • uvolnění zamrzlých emocí, zpracování starých emocionálních bloků,
  • posílení odvahy a sebevědomí,
  • uvolnění v komunikaci s nejbližšími, kolegy i zákazníky
  • větší přirozenost a otevřenost v jednání
  • uvědomování si vlastní hodnoty, nárůst energie
  • pociťování více radosti a elánu
  • posílení schopnosti jednat
  • účinky při některých fyzických obtížích
 
Ošetření trvá přibližně hodinu. Předchází mu rozhovor, který léčení otevírá. Ptám se, co Vás přivádí, proč přicházíte. Při ošetření ležíte na zádech na lehátku, oblečení, přikrytí dekou, abyste se cítili co nejvíce pohodlně a v bezpečí. Já se naladím na léčivé energie a na Vás a poté přikládám ruce na různá místa Vašeho těla nebo jimi pohybuji nad ním ve Vašich energetických tělech, která čistí a doplňuji energií v souladu s Vaším nejvyšším dobrem. 
 
Každý pociťuje průběh ošetření jinak. Někdo vnímá pohyby energie, vidí barvy. Jiný vidí obrazy, vzpomínky, někdo se rozpláče při uvolňování staré bolesti. Někteří lidé usnou, protože tak se nejlépe uvolní a jsou schopni přijmout léčivou energii. Většina cítí teplo proudící z mých rukou. 
 
Není až tak důležité, jak ošetření vnímáte v jeho průběhu. Podstatné je, co Vám nabízí. Uvolňuje staré nefunkční struktury, které Vám brání v naplněném prožívání života. Ukazuje Vám Váš potenciál, posiluje odvahu k proměně - uzdravení Vašeho života. Pokud jeho potenciál využijete. Je povzbuzením k Vaší vlastní činnosti. 
 
Po skončení ošetření Vám ponechám několik minut na doznění ošetření. Terapii zakončíme krátkým rozhovorem, ve kterém se můžete podělit o svoje pocity. Vyhraďte si na návštěvu 90 minut., abyste vše mohli prožít v pohodě. Po ošetření doporučuji klid, příp. nenáročné činnosti. Dostatek tekutin.
 
Cena  za energetické ošetření: 1200 Kč