VÝKLAD KARET

 
Více než 20 let vykládám karty. Měla jsem několik období, kdy jsem si od nich potřebovala odpočinout, ale znovu se ke mně vrátily. Mám je ráda, protože pomáhají vyznat se v nejrůznějších životních situacích.
 
Já vykládám systémem otázek z mariášových karet.  Nejčastěji se lidé ptají, co je čeká v lásce, vztazích, práci, financích, zdraví nebo studiu v průběhu jednoho roku. Můžete se ptát ale i na další záležitosti Vašeho života. Na každou otázku se vytahuje sedm karet.  Čím jasnější otázky pokládáte, tím konkrétnější jsou odpovědi.
 
Výjimečně se může stát, že karty odmítnou odpovědět (bývá to tehdy, pokud by mohla odpověď někoho poškodit). Stává se to jen zřídka a já toto rozhodnutí respektuji. Někdy postačí otázku přeformulovat.
 
Nevykládám na smrt a jak dopadne těhotenství, protože to jsou věci, které můžeme málokdy ovlivnit. Doporučuji, abyste se ptali jen na to, na co unesete i negativní odpověď.
 
Karty mohou pomoci i v těžkých životních situacích najít cestu, dodat odvahu a naději. V tom vidím jejich hlavní přínos. Ale jak s informacemi, které získáte, naložíte, to už je na Vás. Karty nikoho nezbavují zodpovědnosti za vlastní život.
 
Většina výkladů trvá asi třičtvrtě hodiny. Za tu dobu zpravidla zodpovím všechny otázky, které Vás zajímají. Ale může být i delší. Jestliže výklad přesáhne hodinu, účtuji příplatek. Naopak, pokud máte jen jednu nebo dvě otázky, nabízím zkrácenou verzi.
 
Karty vykládám buď při osobním setkání v Táboře nebo přes Skype. Termín výkladu je nutné objednat dopředu telefonicky.  Při osobním výkladu platíte v hotovosti, při komunikaci přes skype předem na účet .
 
Standardní cena výkladu (do 60 minut): 800 Kč
Zkrácený výklad (do 20 minut): 400 Kč
 
Příplatek za překročení 60 minut výkladu: 100 Kč za každých dalších započatých 10 minut
 
Pokud jste v obtížné finanční situaci (hmotná nouze), můžeme se domluvit na ceně individuální.
 
Už jsem vykládala karty i na akcích, kde si mohli účastníci nechat vyložit karty v domluveném rozsahu (např. 1 - 2 otázky nebo 20 minut na jednoho). Pro tuto možnost zpracovávám individuální nabídku podle výše nákladů.
 
Výklad karet můžete i věnovat, nabízím dárkové poukázky. Při osobním vyzvednutí nebo zaslání e-mailem bez příplatku, zaslané poštou s přirážkou 20 Kč.
 
Výše uvedené ceny platí od 5.12.2016 do odvolání.