DANDELION - PŘÍBĚH ŽIVOTA

 
Karetní výklad DANDELION Vám nenabídne nikdo jiný, protože je autorský. Přišel ke mně i se svým názvem. Propojuje v sobě moji dlouhodobou zkušenost s tarotem, Aura-Somou a rodovými liniemi.
 
Speciální sestava karet vybraná z tarotového souboru Aura-Soma® Vám umožní nejen celkový vhled do Vašeho života (jeho darů, nástrojů, výzev a smyslu), ale pokud budete chtít, nabídne Vám i další cestu prostřednictvím barevného léčebného systému Aura-Soma®. Je to výklad i mapa zároveň.
 
Jeho součástí je i stručný rozpis a fotografie vytažených karet, které Vám zašlu na e-mail, abyste je i nadále měli k dispozici. Tento výklad můžete absolvovat osobně nebo on-line. Trvá  přibližně 60 - 90 minut.
 
Autorský výklad DANDELION, včetně zpracování a zaslání materiálů, stojí 2222 Kč. (Cena  je  platná  od  1. 9. 2022.) Objednat se na výklad můžete telefonicky nebo písemně prostřednictvím formuláře v kontaktech.
 
 
 
 
DANDELION  znamená PAMPELIŠKA
 
Představte si, že jste jedním květem / chmýřím pampelišky. Jste  obklopeni rodinou, přáteli, kolegy, dalšími lidmi. Společně tvoříte celek, ve kterém máte každý svůj úkol. Svým životem utvořit a nechat dozrát semínko, které tu po Vás zůstane. Objevte v čem je to Vaše jedinečné...