Energetická ošetření

Rozhodla jsem se od září 2022 (po tříleté odpočinkové pauze) znovu nabídnout energetická ošetření, kterým se věnuji od roku 2009. 
 

Co nabízí energetické ošetření?

 
 
Každé ošetření je jiné, protože probíhá podle potřeb konkrétního člověka. Ale obecně lze účinky shrnout do těchto bodů:
 
  • Přináší energii. Pokud jste unavení, dlouhodobě vyčerpaní, nemáte do ničeho chuť, nabízí Vám příležitost načerpat sílu.
  • Pokud se cítíte sevření, ve stresu, přináší uvolnění a úlevu.
  • Při energetických ošetřeních můžete objevit vhledy do situací, které jste do té doby neviděli. Uvidět nečekaná řešení, nové úhly pohledu.
  • Proudící energie při ošetřování pomáhá uvolnit zablokované emoce (pláč, vztek, ale i smích) a přivádí Vás k větší rovnováze. Dovolte jim proudit...
  • Pokud nevíte, zda mohou energetická ošetření pomoci právě Vám, zeptejte se. 

 

Jak energetické ošetření probíhá?

 
Začíná rozhovorem. Ptám se Vás, proč přicházíte, co potřebujete. Je to důležitá součást návštěvy.
 
Samotné ošetření probíhá na lehátku, vleže na zádech. Jste při něm oblečení, zpravidla ještě přikrytí lehkou dekou s malým polštářkem pod hlavou. Pro větší uvolnění máte zavřené oči.
 
Já se naladím na ošetřující energie a na Vás. Pak intuitivně přikládám ruce na různá místa na Vašem těle. Chvílemi pracuji v energegických obalech (auře) nad Vámi. Někdy při ošetření používám barevné vůně Aura-Soma® nebo ošetřuji hlasem. Co v danou chvíli přichází... Začínám zpravidla u nohou, ale v průběhu ošetření se pohybuji kolem celého Vašeho těla.
 
Můžete cítit proudící energii, teplo, chlad, emoce, vidět barvy, obrazy, vybavovat si vzpomínky, mít pocit ztuhlosti nebo třeba usnout. Každý prožívá ošetření jinak. Všechno je v pořádku. Zkuste nic neočekávat a nechat tomu volný průběh. Při ošetření se lze normálně hýbat, např. pokrčit nohy, přetočit se na bok. Ošetření trvá různě dlouho, většinou přibližně hodinu. Když skončím, řeknu Vám to. Dejte si ještě dostatek času (klidně čtvrt hodiny) na doznění, uvolnění, vynoření se z hloubky...
 
Potom můžete sdílet svoje pocity, i já Vám povím, co jsem v průběhu ošetření vnímala. Případně ještě něco doladíme...
 
Po ošetření je dobré dostatečně pít (ideálně vodu). Naopak nedoporučuji alkohol a sycené nápoje. Pokud je to možné, ten den už nic těžkého nedělejte a odpočívejte.
 
Ošetření je opravdu individuální. Někdo pocítí jeho účinky okamžitě, jiný si jeho přínos "rozbaluje" postupně v následujících dnech. Pokud potřebujete k ošetření ještě něco vědět, zeptejte se.
 
Ošetření včetně rozhovorů trvá většinou 1 - 1,5 hodiny, ale pro jistotu si vyhrazte  ve svém rozvrhu alespoň dvě hodiny.
 
 

Kolik energetické ošetření stojí, kam a kdy na něj mohu přijít?

 
Od 1. září 2022 zaplatíte za energetické ošetření 1333 Kč.  Ošetřuji v Příbrami, ve vyhlášených sobotních termínech. Vždy je nutné se předem objednat na telefonu 773 473 855, adresu Vám upřesním. Volejte ve všední dny mezi 17. a 19. hodinou.
 
Pro energetická ošetření nabízím jen několik termínů v měsíci. Proto, pokud nemůžete v domluveném čase dorazit, určitě dejte vědět co nejdříve, aby termín mohl využít někdo jiný.

 

Těším se na setkání.

 

Jaroslava Kuchařová