7 x 7 darů - setkání první - 12. dubna 2018 v Táboře

11.03.2018 09:15

První ze sedmi prožitkových večerů, kdy se budete moci spojit skrze barvy a vůně aura-somy se svým nitrem. Každý s tím, co sám nejvíc potřebuje. Natolik, nakolik se otevře svým vlastním tématům. Červená nese energii pro život, růžová lásku a sebepřijetí. Na setkání se můžete spojit s těmito dary v sobě ( případně přeléčit/zvědomit svá zranění/zablokování v těchto oblastech): 

  • Dar života - Přijímáte život takový jaký je? Máte v něj důvěru? Chcete tu být? Umíte se radovat ze života?
  • Dar těla - Máte rádi svoje tělo? Přijímáte je takové, jaké je? Umíte o něj pečovat? Přijímáte jeho současnou podobu?
  • Dar doteku - Dotýkáte se a jste dotýkáni? Dovolujete si přijmout, dát dotek, cítit dotek? Ale i odmítnout dotek, který nechcete? 
  • Dar prožívání lásky - Máte rádi sami sebe? Dokážete dávat / přijímat lásku / cítit lásku k sobě a druhým? Jste otevřeni lásce nebo po ní toužíte za obrannými zdmi sebe sama a nevíte "jak se k ní dostat"?
  • Dar prostoru - Vnímáte sebe a svoje okolí "trojrozměrně"? Jste v prostoru a vnímáte se do něj "zasazeni". Cítíte vazby ke svému okolí, druhým lidem? Nebo jste uvnitř sebe a vše ostatní vnímáte jako něco mimo Vás s čím se neumíte, bojíte nebo nechcete spojit?
  • Dar přijetí - Cítíte se přijatí / přijatelní nebo máte pocit odmítnutí / odmítání? Umíte (se) přijmout? Umíte odmítnout? Věříte v přjetí?
  • Dar konečnosti - Život jsme dostali a jednoho dne skončí. Máme tu vymezený / ohraničený čas. Děsí Vás tato konečnost - smrtelnost - nebo Vám pomáhá prožívat život naplno? Vzbuzuje ve Vás strach, jste v klidu nebo jste ve svých pocitech od tohoto tématu odříznuti?
 

Otázky jsou pro Vás, abyste se dokázali spojit se svými tématy, uvědomit si je. Na setkání v komorním kruhu budeme pracovat s lahvičkami, pomandery a kvintesencemi systému Aura-Soma©, které Vám mohou pomoci posílit vztah k sobě, svému tělu, svému životu prostřednictvím jemných energií, vůní a barev.  Témat je mnoho. Na dvouhodinovém setkání se můžete dotknout toho, co je pro Vás nejvíc aktuální. Můžete posílit jeden, dva aspekty sebe sama, které to nejvíc potřebují. Je to začátek cesty. Můžete si vzít jenom tyto dary nebo můžete pokračovat dál. Setkání bude celkem 7.  Je nutné se na ně přihlásit  prostřednictvím formuláře v Kalendáři akcí. Jedno dvouhodinové setkání stojí 350 Kč. V této ceně jsou zahrnuty na místě použité esence. 

Aura-Soma© je silná i jemná zároveň. Je na Vás, jestli se jí necháte vést prostřednictvím vůní, která Vám voní a barev, které si sami vyberete. Je to Váš život, Vaše volba. Jen Vy víte, jestli Vás tato cesta přitahuje a jste ochotni se jí otevřít. Více si můžete přečíst v oddíle Aura-Soma.

Setkání s prvními sedmi dary cyklu 7 x 7 darů se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna 2018 od 18.30 do 20.30 hodin v Centru ŽIVOTA v Táboře, Dobrovského 729 (vedle zemědělské školy). Počet míst je omezen (cca 5 - 8 účastníků). Rezervaci Vám potvrdím  po obdržení Vaší přihlášky. Zaplatit můžete až na místě, prosím o přesnou částku. Nic s sebou nepotřebujete,  pokud chcete, vezměte si přezůvky (v prostoru se zouvá). 

 

Těším se na společné červeno-růžové setkání.

 

Jarka Kuchařová 

 

(Termíny dalších dílů: čtvrtek 10. května, 7. a 21. června. 2018, vždy od 18.30 do 20.30 h.  Podzimní pokračování upřesním později.)

 

Vztah k sobě, vztah k tělu, vztah k životu...