PŘIJETÍ ŽIVOTA, PŘIJETÍ VLASTNÍ ŽIVOTNÍ SÍLY

09.02.2017 07:00

Zvu Vás 3.3.-5.3. 2017 na víkendový kurz PŘIJETÍ ŽIVOTA, PŘIJETÍ VLASTNÍ ŽIVOTNÍ SÍLY, jehož náplní je uzdravování vztahu k sobě, vědomí vlastní hodnoty, léčení zranění z odmítnutí.

Někdy v sobě máme těžké zkušenosti, že jsme se při svém příchodu na svět cítili odmítnutí. Tenhle zápis trvale ovlivňuje náš život, protože v něm (velmi často nevědomky) pokračujeme my sami. Odmítáme život, odmítáme sebe a znovu a znovu pociťujeme odmítnutí od svého okolí. Pocit odmítnutí je tak bolestný, že se od něj odřízneme a v průběhu života už nevíme, proč si připadáme nedostateční, proč si nezasloužíme, proč tu nechceme být, proč nám dělají potíže hmotné a fyzické stránky života, případně proč stále poutají naši pozornost a spotřebovávají všechnu naši energii.

Toužíme po lásce, štěstí, radosti a hojnosti, ale nevěříme, že by pro nás život mohl mít doopravdy něco dobrého.

V našem nastavení je odmítat raději první, abychom nebyli odmítnuti. Případně vůbec nevidět, že to, po čem toužíme je připravené přímo před námi.  A pokud už to vidíme, nevíme JAK se k tomu "dostat", cítíme to jako nedosažitelné, protože nejsme spojeni se svojí životní silou. Prvním krokem na této pouti je uvědomění, že jsme každý hodný přijetí právě takový/á, jaký/á jsme.

A to je téma prvního  setkání Cesty oživení, které začíná 3. března 2017. Uzdravování pocitu odmítnutí, pocitu nedostatečnosti, probuzení víry v naši hodnotu a důležitost, přijetí života, spojení s naší životní silou. Přivítání sebe sama do života s láskou.

Začínáme v pátek v 18 hodin dvouhodinovým setkáním. Pokračujeme v sobotu od 9.00 hodin cca do 18 h (s pauzou na oběd). Zakončujeme v neděli od 9.00 do 13 hodin.

Setkání bude probíhat v Táboře. Cena za celý víkend činí 2.600 Kč. Platbu je možné rozložit do zálohy a doplatku. Jsem otevřená i splátkovému kalendáři, pokud jsou peníze jediným důvodem, který by Vám bránil přijít. Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře dole na stránce Kalendář akcí.

Je možné absolvovat  jeden víkend anebo se vydat na celou pětidílnou  Cestu oživení. Popis všech částí této pětidílné prožitkové cesty a potřebné informace najdete na tomto odkazu.

 

A jako pozvání a impuls pro Vaši duši připojuji obraz Jarmily Brablecové Krňávkové, JSI VÝJIMEČNÝ, který spojuje s vědomím, že jsme výjimeční už jen proto, že jsme se narodili...