Den otevřených dveří 21.1.2017

21.01.2017 10:00

Přijměte pozvání na léčivé místo v Táboře. Prolíná se zde mnoho darů a tvořivých sil, které se postupně rodí a projevují. V loňském roce vzniklo toto místo jako Chrám bohyně plodnosti. Směřuje k uzdravení přirozených cyklů života – jeho úrodnosti.

V prvopočátku nabízí toto místo prostor pro uzdravování žen a vědomí jejich vlastní hodnoty. Na Den matek a Den otců 2016 otevřelo téma léčení rodů. Naše vztahy k předkům a jejich současný vliv na nás a naše životy. Je místem pro obnovu a uzdravení ženského duchovního přístupu, otevírá uzdravování vztahů.

Nyní, začátkem roku 2017 přichází energie PROJASNĚNÍ. Oživení prostoru, aktivity a tvoření, které můžete využít pro uzdravení vlastních životů. A právě tuto nabídku bych Vám ráda představila v průběhu Dne otevřených dveří v sobotu 21. ledna 2017. Připravila jsem celkem čtyři tématická setkání:

10.00 – 11.00 h
Tajemství ukrytá v tarotu
Povídání o tarotových kartách, jejich možnostech a desetidílné večerní škole tarotu KOLO ŠTĚSTÍ, která začíná již v pondělí 23. ledna v Táboře. Informace o možnosti nahlédnout do vlastního života prostřednictvím výkladu karet.

13.00 - 14.00 h
Prožitkové kurzy k sebepoznání a uzdravení
Jakým způsobem můžete uzdravovat svoje životy a vztahy? Informace i malá „ochutnávka“. Informace o připravovaném cyklu CESTA OŽIVENÍ.

15.00 – 16.00 h
Energetická ošetření a léčivé masáže
Jejich princip, kde všude mohou pomoci a proč jsou účinné. Možnost konzultace, která terapie je pro Vás nejvhodnější.

17.00 – 18.00 h
Léčení barvami a vůněmi Aura-Soma©
Jak barvy a vůně léčí? Energie lahviček Equilibrium Aura-Soma©. „Ochutnávka“ ošetření barevnou esencí.

Pokud Vás některý z programů zaujal, doporučuji Vám telefonickou rezervaci místa k sezení. Ale je možné přijít i bez objednání do naplnění kapacity prostoru. Vstup je volný. Přicházejte prosím 10 minut před začátkem jednotlivých programů.

Těším se na společné setkání.

Jaroslava Křížová