KOLO ŠTĚSTÍ - škola tarotu

29.11.2016 10:33

Chcete se naučit číst v tarotových kartách? Přijměte pozvání do školy tarotu...

Od ledna do června 2017 můžete v průběhu deseti lekcí poznávat tarotové karty, rozvíjet svoje poznání a intuici. Krok za krokem budete mít příležitost ucítit sílu tohoto nástroje a setkat se s tajemstvími, která jsou v něm ukrytá. Seznámíte se se všemi 78 kartami, jejich "kvalitou" a významem, budete se v nich učit hledat odpovědi na svoje otázky. Tarot Vám nabídne proměnu, otevření hlubšímu vnímání, uvědomění. Ukáže směr.

Symbolem tohoto tarotového cyklu je karta KOLO ŠTĚSTÍ, kterou jsem pro něj vytáhla z aura-soma tarotu. S poznáním nabízí i léčení srdce.

 

Setkání budou probíhat dvakrát v měsíci, vždy v pondělí od 18 do 21 hodin v Táboře. Budeme mít dostatek prostoru na probrání jednotlivých témat i čas na vstřebání mezi lekcemi.

 

Náplň a termíny:

Lekce jsem pojmenovala podle karet Velkých arkán 1 - 10 (arkánum = tajemství). Jedničce předchází NULA - karta Blázen - Nic a současně potenciál Všeho... 
 

I. MÁG 

23. ledna 2017
Nový začátek, přijímám svoje nástroje.
Esa - jedničky. Tři skupiny tarotových karet. Živly v tarotu.
 

II. VELEKNĚŽKA

6. února 2017
Jsem VODA, cítění, emoce.
Dvojky. Malá arkána  - poháry.
 

III. CÍSAŘOVNA

20. února 2017
Jsem ZEMĚ, tělo, hmota.
Trojky. Malá arkána - pentakly/mince.
 

IV. CÍSAŘ

6. března 2017
Jsem VZDUCH, mysl a intuice.
Čtyřky. Malá arkána - meče. 
 

V. VELEKNĚZ

20. března 2017
Jsem  OHEŇ, duch a vášeň.
Pětky. Malá arkána - hole. 
 

VI. MILENCI

3. dubna 2017
Propojuji svoje nástroje.
Šestky. Malá arkána - osobní karty.
 

VII. VŮZ

24. dubna 2017
Uzemění. Vydávám se na cestu světem.
Sedmičky. Velká arkána 0 - VII.
 

VIII. SÍLA

15. května 2017
Zkoumám, co je ukryto v nevědomí.
Osmičky. Velká arkána VIII - XIV. 
 

IX. POUSTEVNÍK

29. května 2017
Na cestě k vyššímu vědomí.
Devítky.  Velká arkána XV - XXI.
 

X. KOLO ŠTĚSTÍ

12. června 2017
Vidím celek. Završuji cyklus, kolo se otáčí. Vstupuji do další úrovně.
Desítky. Propojení všech částí tarotu. Různé druhy tarotových karet.
 
 

Škola tarotu KOLO ŠTĚSTÍ je otevřena pro ženy i muže. Pro úplné začátečníky i pro ty, kteří již nějaké zkušenosti s tarotem mají. Je současně pronikáním do tarotu i cestou sebepoznání.

Budeme společně pracovat se třemi druhy tarotových karet, abyste se mohli seznámit s jejich různým zpracováním, možnostmi, energií.

Přihlásit se můžete na e-mail prostřednictvím formuláře přihláška na akci nebo telefonicky. Celý desetidílný kurz stojí 3.333 Kč. Po dohodě je možné rozložit platbu na zálohu při přihlášení a doplatek před prvním dílem. Pokud bude v kurzu volná kapacita, nabízím i možnost platit po jednotlivých setkáních. V takovém případě je cena za jednu lekci 444 Kč. Vaše místo v kurzu je garantováno po připsání platby na můj účet.

Po obdržení přihlášky Vám zašlu podklady pro platbu (nejpozději do tří dnů). Kdybych se neozývala, prosím volejte. Pokud chcete školu tarotu darovat nebo se nechat obdarovat, mohu na přání vyhotovit dárkový certifikát s věnováním.

Místo konání: Vančurova 2904, Tábor

Čas: Všech 10 lekcí trvá vždy od 18ti do 21 hodin s krátkou přestávkou. (S tím, že s časem je možné ještě pohnout, např. od 17ti do 20 hodin - podle dohody přihlášených účastníků.)

 

Těším se na setkávání v Kole štěstí...

 

Jaroslava Křížová