Léčivý seminář pro ženy v Doksech u Kladna 24.- 25.2.2017

09.01.2017 10:07

BARVY VE MNĚ, SETKÁNÍ S CHEIRONEM

 
Zvu Vás na léčivé setkání, ve kterém se vrátíme na prvopočátek našich životů. Do okamžiků, kdy vznikala naše nastavení, která nás ovliňují a utvářejí náš současný život.  Povíme si o pěti typech emocionálních zranění a jak se projevují. Dozvíte se o léčivých účincích barev, vyzkoušíte si ošetření barevnými esencemi. Budeme se učit a léčit skrze prožitek. 
 
Abychom mohly proniknout do hloubky, rozdělila jsem toto setkání na dvě části. Začneme v pátek 24. února v 18 hodin dvouhodinovým programem. V průběhu večera téma otevřeme a vzájemně se na sebe naladíme. Noční pauza umožní, aby se Vám otevřela Vaše vlastní témata, která jsou připravena k uzdravení. Pokračovat budeme v sobotu 25.2. od 9 do 17 hodin (s přestávkou na oběd). V průběhu semináře budeme pracovat s lahvičkami a esencemi Aura-Soma©, s příběhem, kartami a konstelačními technikami.
 
Tento seminář je určen pro ženy, připravuji ho ve spolupráci s Jolanou Ryplovou www.obnovakondice.cz. Cena za celé setkání je 1.600 Kč. Pro stálé klientky studia Obnova kondice platí v tomto případě speciální cena 1.400 Kč.
 
Setkání bude probíhat na adrese studia Obnova kondice, Karlovarská 65, 273 64 Doksy u Kladna.
 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře v Kalendáři akcí. Zašlu Vám údaje pro platbu a další podklady. Pokud jste stálou klientkou Obnovy kondice, přihlaste se u Jolany Ryplové. Platbu je po dohodě možné rozložit na zálohu 700 Kč a doplatek na místě.
 
Těšíme se na setkání...
 
Jaroslava Křížová
 
Východ - západ? Význam pochopíš, až se uvolníš a sám sobě vše dovolíš...
Obraz v úvodu článku VÝCHOD - ZÁPAD namalovala Jarmila Brablecová Krňávková, Cesta za světlem.