Kurz výkladu ze sedmi mariášových karet v Táboře 25. 6. 2017

26.05.2017 09:32

Zajímá Vás výklad z karet? Rádi byste se naučili sami hledat odpovědi na svoje otázky v kartách? Navazuji na kurzy, které jsem dělala několik let v Praze a Příbrami pro úplné začátečníky. Teď jsem se rozhodla po šestileté pauze kurz znovu zopakovat. Je postaven na principu, kterým jsem se naučila před 21 lety karty vykládat já.  Uskuteční se v  neděli 25. června 2017 od 13.00 hodin v Táboře.

Je určen pro skupinu 4 - 6 lidí. Na kurzu se seznámíte s rozdělením mariášových karet podle barev, s významy jednotlivých karet, pravidly výkladu, způsobem kladení otázek a sestavováním odpovědí. A rovnou si vyzkoušíte několik výkladů udělat. Samozřejmě s tím, že Vám budu při čtení karet nápomocna. Obdržíte písemný manuál se základními informacemi, přehled významů jednotlivých karet, jejich kombinací a balíček mariášových karet.

Délka semináře se odvíjí podle počtu zúčastněných a jejich schopností. V tomto případě platí: čím více obtíží odhalíme na kurzu, tím lépe se Vám budou karty vykládat doma.

I když je účastníků více a někomu to jde rychleji, jinému pomaleji, ostatní se učí z naslouchání úvah druhých. Takže nikdo vlastně nikoho nezdržuje. :-)

Podle mých minulých zkušeností při tomto počtu lidí postačí na tento základní kurz cca 4 - 5 hodin. Chcete-li se kartám opravdu naučit, je důležité, abyste po jeho absolvování podle obdržených materiálů "trénovali" následující dny doma. Kurz stojí  včetně všech materiálů 1600 Kč.

Zálohu ve výši 600 korun platíte převodem na můj účet. Po jejím připsání máte místo závazně rezervované. Doplatek 1000 korun zaplatíte na místě v hotovosti. Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře v Kalendáři akcí. Pošlu Vám podklady pro platbu.

Každý absolvent kurzu má možnost domluvit si za cca 4 týdny po absolvování základního semináře individuální dvouhodinovou konzultaci (osobní nebo přes skype), ve které už budeme pouze ve dvojici probírat co se mu nedaří, čemu nerozumí, na co při výkladu narazil. Tato konzultace stojí 800 korun, je volitelná a v minulosti ji využili asi jen dva lidé. Většina ke svému údivu zjistila, že odpolední základní kurz postačuje k pochopení principu, jak s kartami pracovat. A pak už je to na Vás, nakolik se jim chcete věnovat... :)

Těším se na setkání nad kartami.

Jarka Kuchařová

P. S. Po kurzu už karty na úvodním obrázku přečtete :)