Léčení těla, duše, mysli a pocitů

22.06.2017 07:21

To nejdůležitější, co nabízí  prožitkový červencový pobyt Tajemství ženy je dopolední program. Já ho nemohu úplně zviditelnit, protože je to tajemství, které se bude odkrývat teprve v přítomném okamžiku. Ale mohu přiblížit, že jsou připravena silná léčivá setkání na uzdravení vztahu k sobě samé,  doplnění energie, posílení radosti v životě.

Půjde o pětidenní ucelený proces, ve kterém můžeme poléčit všechny svoje části - tělo, duši, mysl a pocity - každou vyživit. V pondělí barvy a vůně aura-somy otevřou, pro co jsme si přijely. V úterý půjde o léčení vztahu k sobě, svému tělu a zdraví. Ve středu se dotkneme hlubokých pocitů, abychom nalezly, co je pro nás nejdůležitější. Ve čtvrtek to budeme moci vyjádřit. V pátek vše propojíme a uzavřeme.

Síla ženského kruhu, pečující prostředí, dobré jídlo, příroda, voda, vzduch ... to vše nám pomůže. I dostatek volného času pro sebe...

Na tomto pobytu je možné načerpat hodně síly, energie, podpory a lásky. Naplnit svůj POHÁR. Tak, jak to vyjadřují karta a lahvička aura-somy č. 77.

Věta z knihy Mike Bootha k této lahvičce, která mi v tuto chvíli nejvíce vystupuje: "Tento člověk zná míru svého utrpení a ví, že přišel čas zbavit se ho láskou..."

Líp už Vás pozvat neumím, teď už je to jen na Vás...

Jarka Kuchařová

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další články k pobytu:

Pohodový letní pobyt pro ženy 9. - 14. 7. 2017

Jaká tajemství ženy můžete objevit?

Odpočinek, léčení, poznání - pohodový pobyt pro ženy 9. - 14.7.2017

Příhláška k pobytu v Kalendáři akcí