Síla konstelací - večerní přednáška

07.03.2017 18:33

Jsme děti našich rodů. Ano rodů, nejen rodičů. Život našich předků je zakódován v naší DNA, našem způsobu vnímání, cítění, jednání. A to i v případě, že se snažíme od tohoto vlivu osvobodit, uvolnit se ze vzorců, které nám neslouží. Na naše životy a chování působí události, které se přihodily třeba našemu pradědečkovi, a o kterých my v současnosti nemáme tušení. Přesto se důsledky této události odrážejí v našem životě, protože jsme součástí systému.

Možná jste mnohokrát zažili, že jste se snažili zbavit nějakého svého zlozvyku nebo způsobu chování, strachu. A ať jste dělali, co jste mohli, neustále jste se vraceli do stejných kolejí. Ke stejnému způsobu života, stejnému typu partnerů, podobným situacím, které byly (a možná stále jsou) nad Vaše síly. A to proto, že zasažen byl celý (rodinný) systém, jehož jste součástí, do kterého jste se narodili. Síla celku je větší než síla jednotlivce. Chcete-li uzdravit sebe, uzdravte systém.

Příčinami vztahových, zdravotních i jiných obtíží a jejich uzdravováním se zabývají rodinné/systemické konstelace, jeden z nejúčinnějších a nejsilnějších terapeutických nástrojů, který jsem zažila. Je to nástroj, který je schopný dostat se k příčinám a uzdravit je, což se projeví v našem životě.

Pokud se o konstelacích a mých zkušenostech s nimi chcete dozvědět více, zvu Vás na dvouhodinovou večerní přednášku, která proběhne ve středu 15. března 2017 od 18 hodin v prostoru Projasnění TáborMísto si předem rezervujte na tel. 773 473 855. Vstupné je 250 Kč.

Objevte sílu vztahů...

Jaroslava Křížová