Táta, syn a děda

19.06.2016 10:00

 

Uzdravení vztahů s muži začíná uzdravením vztahu s otcem. Otevírám příležitost k sebeléčení ve vztahu k mužské rodové linii na Den otců, v neděli 19. června 2016. Kurz je určen pro ženy, které jsou rozhodnuté uzdravit svůj vztah s otcem, přijmout dary mužských předků a dar mužů - otce/otců svých dětí. Tím je možné propojit léčení ještě dál až ke svým synům a dcerám (stávajícím nebo touženým).

Když uzdravujeme svůj vztah s muži, léčíme současně mužský princip v sobě, např. schopnost jednat, hájit svoje zájmy, nastavit hranice - posilujeme vnitřního muže - a tím umožňujeme svojí vnitřní ženě uvolnění a spočinutí v její přirozené energii. Současně tím vytváříme zdravé prostředí pro svoje vnitřní dítě, které se může rozvíjet a léčit z předchozích zranění.

Kurz bude probíhat v Táboře v Chrámu bohyně plodnosti od 10 do 18 hodin s krátkou přestávkou na oběd. Předcházet mu bude domácí příprava, díky které se otevřou Vaše témata, která jsou pro Vás připravena k léčení. Tentokrát se zcela nově otevírá možnost pro ženy, které se nemohou zúčastnit osobně nebo nejsou ještě připraveny jít do tématu naplno. Nazvala bych to "přípravkou" k tématu.

Plná verze kurzu, tj. domácí příprava + přímá účast na setkání na Den otců v Táboře s léčením pomocí energie rodu,  záměru, esencí a lahviček aura-soma, konstelačních technik aj. je určena pro max. 6 účastnic za cenu 1600 Kč/osobu (záloha 600 Kč + doplatek 1000 Kč na místě).

Verze "přípravka" k tématu Táta, syn a děda je otevřena pro max. 4 ženy, které dostanou podklady pro domácí přípravu a na setkání budou participovat pouze na dálku. Důležité je, abyste si v den setkání vyhradily cca 2 hodiny pro spočinutí s tématem. Tuto možnost nabízím za cenu zálohy, tj. 600 Kč. Na tuto alternativu budete moci navázat např. při individuální terapii, až budete na téma připravené. Máte tolik času, kolik potřebujete...

Ať se rozhodnete pro kteroukoliv z obou možností, doporučuji přihlásit se co nejdříve, abyste měly dostatek prostoru na otevření témat a domácí přípravu. Po Vašem přihlášení (napište na e-mail aglaia.nova@seznam.cz) Vám zašlu podklady pro platbu a první instrukce. Pokud máte dotazy, ptejte se.

Ať už se v minulosti stalo cokoliv, je možné to uzdravit a jít dál.

Těším se na setkání.

Jarka Křížová

Pozn.: Tomuto tématu předcházel na Den matek kurz Matka, Dcera, Babička. Na základě toho, co bylo uděláno, přijato a vyléčeno, postupujeme na cestě dál. Děkuji.

 

DODATEK ze 3.6.2016: Vím, že je tahle pozvánka napsaná tak nějak "roboticky" - protože tak moc je to téma zamrzlé, odřízlé od cítění. Až po dvou týdnech jsem mohla napsat tohle: Chci jít vlastní cestou