Záři dál, bláznivý démante...

21.03.2021 09:49

 

Chtěla bych se podělit o svoji zkušenost s COVIDem. Tak, jak přišla, jak jsem ji prožila a cítila já. 

 

Před třemi týdny jsem seděla u svojí drahé přítelkyně Evy v kuchyni, obědvala a najednou jsem ucítila uprostřed hrudníku divný pocit, který jsem neuměla k ničemu přirovnat. Bylo to, jako když do Vás něco buď vrazí nebo naopak z Vás vytrhnou. Bylo to jako válcovitá černá díra procházející v oblasti srdeční čakry zpředu dozadu. Cítila jsem bolest, které jsem vůbec nerozumněla. A nebyla jsem ani schopná říct, co se děje.

Během hodiny jsem seděla s přetrvávajícím pocitem bolesti v autobuse na cestě domů a vůbec nevěděla co s tím.  A najednou mě napadlo, abych si do sluchátek pustila písničku od Pink Floyd "Shine on you crazy diamond". Skladba je dlouhá, usnula jsem u ní a když jsem se vzbudila, bolest byla pryč. 

Večer mě poprvé napadlo, abych se podívala do karet, jestli nemám COVID. Byl tam. Mluvila jsem s Evou. Vyložily jsme karty na ni a její rodinu, se kterou jsem ten den byla. Jediný, u koho COVID vycházel, jsem byla já. Vyprávěla jsem jí, co jsem zažila - pocit průrazu hrudníku, černé díry i úlevu po "Shine on you". A kladla jsem jí na srdce, kdyby to blbě dopadlo, aby to nezapomněla. Že to, co jsem cítila, je energetické povahy. 

Druhý den za mě Eva prosila. U chotovinské kapličky, na Klokotech...  Karty se začaly tvářit líp, žádné příznaky jsem neměla, druhý den jsem šla do práce. Těžko jsem mohla říct, že mi vyšel COVID v kartách, ale požádala jsem o rychlý test na COVID, který vyšel negativní. Ulevilo se mi. Používáme v práci respirátory. Dělala jsem ty tři dny v práci v průběhu týdne všechno pro to, abych nikoho nenakazila, kdyby náhodou... V sobotu, osm dní po mé zvláštní energetické zkušenosti, jsem začala cítit první známé příznaky COVIDu. 

 

Je to dva týdny. Nemoc a vědomí blízkosti smrti mě protáhlo spoustou prožitků, o kterých teď psát nechci. Ale chci poděkovat těm, kteří stojí vedle mě, mají mě rádi a pomáhají mi...: "Děkuju ♥". 

Vůbec nezpochybňuju, že se nemoc předává infekčním způsobem, že se můžeme jeden od druhého nakazit virovým přenosem. Ale po svojí zkušenosti chci říct, že jestliže o tom, zda onemocníme rozhoduje taky to energetické, rozhoduje to i při léčbě a ochraně.  To, co je podstatou každého léčení: otevření srdce a prosba o pomoc. 

 

Jarka Kuchařová

 

P.S.: Obraz v úvodu článku, už mám "rozmalovaný" třičtvrtě roku. A čím dál víc si myslím, že už je možná hotový. Jmenuje se: "Rafael - Bůh léčí". ...a mě teď napadá, že už vím, proč mi pomohla ta písnička a prosby mojí přítelkyně. Protože v nich je Bůh zcela určitě přítomen ♥

 

 "Záři dál, bláznivý démante..."

 

Pamatuješ se na dobu, kdy jsi byl ještě mladý?
(Hahaha)
Zářil jsi jako slunce
Tak záři dál, ty bláznivý démante
Dnes dívat se do tvých očí je
jako hledět do černých děr na obloze
Záři dál, ty bláznivý démante
Byl jsi lapen na rozcestí mezi dětstvím a úspěchem
Unášen ocelovým vánkem
Tak přijď, ty, kterému se všichni jen z dálky smáli
Přijď ty cizinče, ty legendo, ty mučedníku a záři!!!

 

Všechna tajemství odhalil jsi příliš brzo, začal jsi chtít, co nešlo splnit
Tak záři dál, ty bláznivý démante
Děsily tě stíny noci
a byl jsi vystaven plnému slunci
Záři dál, ty bláznivý démante
No, vlastně se vyčerpal svým nástupem s náhodnou precizností
Osedlal sis ocelový vánek
Tak přijď, ty blouznivče, ty, kdo do budoucnosti vidíš
Přijď ty malíři, ty pištče, ty vězni a záři!!!

 

(překlad převzat z Karaoketexty.cz)